NIE CZEKAJ DO OSTATNIEGO DNIA. SPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

R

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań kończy się 30 września! Zostało już naprawdę niewiele czasu, aby wypełnić obowiązek spisowy.

Spis powszechny trwa od początku kwietnia. W województwie pomorskim do tej pory spisało się ponad 60% mieszkańców, a w naszej gminie 76 %. To ciągle mało! Do spisania pozostaje więc jeszcze sporo osób, które najczęściej wiedzą o spisie, ale wypełnienie formularza odkładają na ostatnią chwilę. Warto jednak pamiętać, że im dłużej będziemy czekać, tym większe prawdopodobieństwo stresu i problemów związanych np. z logowaniem do aplikacji spisowej lub połączeniem z infolinią spisową w ostatnich dniach września.

 

Jeszcze się nie spisałeś? Spodziewaj się rachmistrza!

Czytaj więcej: NIE CZEKAJ DO OSTATNIEGO DNIA. SPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Kończy się spis powszechny! Nie czekaj, spisz się już dziś!

zdjęcie 11 15 09 2021

NSP 2021 Tylko do 30 września!

PlakatA3 NSP2021-z-informacja-nt-kary33-1457x2048

NIE CZEKAJ! Spisz się już dzisiaj!

Narodowy-Spis-Powszechny-logo

Komunikat w Sprawie Narodowego Spisu Powszechnego

 

Wójt Gminy Ostaszewo jako Gminny Komisarz Spisowy przypomina o trwającym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Czasu jest coraz mniej – termin spisu upływa w dniu 30 września 2021 r.

 

Mieszkańcy, którzy jeszcze nie dokonali samospisu mogą się spisać w Urzędzie Gminy Ostaszewo. Gminne Biuro Spisowe pełni dyżur od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

Ponadto w dniu 12 września 2021 r. podczas Dożynek Gminnych w Gniazdowie będzie działał Mobilny Punkt Spisowy, w którym u Rachmistrza spisowego wszystkie chętne osoby będą mogły się spisać.

Udział w spisie jest obowiązkowy, a wszystkie dane w nim zebrane objęte są tajemnicą statystyczną. Spisać można się przez Internet lub telefon do momentu, aż skontaktuje się z Tobą rachmistrz spisowy. Jeśli rachmistrz zadzwoni lub odwiedzi Cię, zgodnie z ustawą nie możesz odmówić przekazania danych. Odmowa udziału w spisie może skutkować nałożeniem kary grzywny.

Przypominam, że osoba dokonująca spisu musi posiadać min. numery PESEL wszystkich domowników oraz znać powierzchnię użytkową mieszkania.

 

 

                                                            Gminny Komisarz Spisowy

                                                               Michał Chrząszcz

Spisz się przez telefon!

spis-na-infolinii strona-nsp-1024x688

Zasubskrybuj nasz kanał RSS!

feed-image Nasze doniesienia
Monday the 20th.
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.