Oko w oko z „Tygrysem”

Drukuj
czwartek, 13, grudzień 2012

W sobotę, 8 grudnia, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostaszewie zorganizował „Fantastyczną Imprezę Mikołajkową" dla dzieci z rodzin objętych „Rządowym Programem Dożywiania". Zabawa, zorganizowana przy wielkim wsparciu licznych sponsorów, odbyła się w Gminnym Domu Kultury w Ostaszewie. 

Na dzieci czekało wiele atrakcji – przedstawienie pt. „Dobry Mikołaj" w wykonaniu Teatrzyku z Zespołu Szkół Nr 1 z Nowego Dworu Gdańskiego; konkursy i zabawy zorganizowane przez nauczycieli Zespołu Szkół im. Marynarki Wojennej RP w Ostaszewie, pyszne smakołyki, Mikołaj i prezenty! Dzięki hojności sponsorów, dla małych podopiecznych zakupiono również wiele zabawek, książek, gier i słodyczy.

Największą mikołajkową niespodzianką dla najmłodszych była obecność znanego polskiego boksera z Trójmiasta – Dariusza Michalczewskiego.
O lepszym „prezencie" z okazji mikołajek dzieciaki nie mogły marzyć! Popularny „Tygrys" opowiedział małym fanom o swojej drodze do bokserskiej kariery, o ciężkiej pracy i treningach. Gość namawiał również dzieci do rozwijania swoich talentów i umiejętności, nie tylko w zakresie sportu. Chętnie rozdawał autografy i pozował do pamiątkowych zdjęć. Wizyta boksera w Ostaszewie była wielkim wydarzeniem.

127

177

228

Więcej na www.gops-ostaszewo.pl

Sunday the 17th.
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.