Atrakcyjne działki w Ostaszewie

Drukuj
piątek, 19, październik 2018

Atrakcyjne działki na sprzedaż w miejscowości Ostaszewo
- zamieszkaj w Gminie Ostaszewo

 

działkina sprzedaż

 Gmina Ostaszewo wystawiła na sprzedaż cztery atrakcyjne działki budowlane. Działki o powierzchni 0,08 ha znajdują się przy ul. Chabrowej. Działki cieszą się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy powstająca w ich otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
Działki znajdują się w spokojnym miejscu z dala od zgiełku ruchu ulicznego, ale jednocześnie kilka minut drogi do centrum.

dzialki

dzialki.

dzialki

dzialki

dzialki

Aktualne ogłoszenia o przetargach na sprzedaż nieruchomości gminnych zamieszczane są na stronie internetowej www.ostaszewo.pl,na stronie bip w zakładce przetargi/Ogłoszenia o sprzedaży i dzierżawie nieruchomości oraz pozostałego mienia https://ugostaszewo.ssdip.bip.gov.pl/ogloszenia-o-sprzedazy-i-dzierzawy-nieruchomosci-oraz-pozostalego-mienia/, na tablicy ogłoszeń w budynku Urzędu Gminy w Ostaszewie oraz na tablicach ogłoszeń we wszystkich sołectwach Gminy Ostaszewo.

Szczegółowe informacje dot. sprzedaży działek udzielane będą w pokoju nr 6 w Urzędzie Gminy w Ostaszewie( nr tel. 55 247 13 18 wew. 44 )

Saturday the 20th. modyfikacje oraz wdrożenie: Emil Firko
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.