Konkurs „Nakręceni na PROW”.

Samorząd Województwa Pomorskiego organizuje konkurs filmowy pn. "Nakręceni na PROW" promujący efekty wsparcia z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Więcej informacji w załącznikach.

Plakat dla DPROW

Czytaj więcej...

Ogłoszenie Wójta Gminy Ostaszewo - wykaz działek przeznaczonych do dzierżawy

Wójt Gminy Ostaszewo podaje do publicznej wiadomości WYKAZ działek stanowiących własność Gminy Ostaszewo przeznaczonych do dzierżawy na okres do 3 lat w formie przetargu pisemnego nieograniczonego.

przejdź do WYKAZ DZIAŁEK

Ogłoszenie - Lokalna Grupa Rybacka - Rybacka Brać Mierzei

rbm

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka - Rybacka Brać Mierzei ogłasza 5 naborów wniosków o dofinansowanieoperacji w zakresie działania  „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanego przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności  terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”, z wyłączeniem projektów grantowych w ramach następujących przedsięwzięć:

Czytaj więcej...

Dożynki Województwa Pomorskiego w Pelplinie

Tegoroczne Dożynki Województwa Pomorskiego odbędą się 18 września br. w Pelplinie i zostaną zorganizowane wspólnie z Powiatem Tczewskim oraz Miastem i gminą Pelplin.

Czytaj więcej...

Konkurs „Weki z Pomorskiej Spiżarni”

Samorząd Województwa Pomorskiego po raz drugi podjął się organizacji konkursu na najlepszy produkt lokalny pn. „Weki z Pomorskiej Spiżarni”.

Czytaj więcej...

Dożynki Gminne 2021

W imieniu Wójta Gminy Ostaszewo - Michała Chrząszcza i Sołectwa Gniazdowo serdecznie zapraszamy na Dożynki Gminne, które odbędą się 12 września 2021 roku w Gniazdowie.

Gospodarzem tegorocznych dożynek będzie sołectwo Gniazdowo.

A3

Zasubskrybuj nasz kanał RSS!

feed-image Nasze doniesienia
Monday the 20th.
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.