Urzędowy paczkomat InPost Urząd24 już działa w Ostaszewie!

wtorek, 27, lipiec 2021

 223841669 145838367672114 7732373959911594430 n

 Szanowni mieszkańcy Gminy Ostaszewo.

Dbając o rozwój technologiczny naszej gminy zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z firmą InPost oraz wydzierżawienie terenu pod ustawienie maszyny.

Kilka dni temu przy Gminnym Domu Kultury i Sportu w Ostaszewie na ul. Kościuszki 34 stanął właśnie długo oczekiwany paczkomat, który poza standardową funkcją paczkomatu służy również do obsługi wniosków i dokumentów.

Od teraz mieszkańcy o każdej porze załatwią wybrane sprawy bez konieczności spotykania się  z urzędnikiem czy kurierem. W wymianie dokumentów pośredniczy specjalnie przygotowany i zaprojektowany Paczkomat InPost. 

Aby załatwić sprawę urzędową przy pomocy Paczkomatu, wystarczy wejść na stronę Urząd Gminy w Ostaszewie (inpost.pl) wypełnić prosty formularz i zanieść dokumenty do wybranego przez siebie Paczkomatu. Koszt nadania przesyłki dla mieszkańca to zaledwie 5,99 zł.

Po pozytywnym rozpatrzeniu sprawy przez Urząd Gminy Ostaszewo, mieszkańcy odbiorą swoje dokumenty z Paczkomatu usytuowanego przy Gminnym Domu Kultury i Sportu w Ostaszewie. Najlepiej zrobić to bezdotykowo i wygodnie przy pomocy funkcji zdalnego otwierania skrytki  w aplikacji InPost Mobile.

Lista wszystkich spraw, które można aktualnie załatwić przy pomocy Paczkomatów, jest dostępna pod linkiem: https://ostaszewo.pl/index.php/wzory-dokumentow-do-pobrania.

Właściwe funkcjonowanie jednostek administracji publicznej jest w obecnym czasie niezwykle ważne, a nowa usługa InPost pozwala w prosty sposób usprawnić obieg wniosków między mieszkańcem a urzędem zwłaszcza w sytuacji, kiedy nie można – przy pomocy innych e-rozwiązań – uniknąć tradycyjnej wymiany dokumentów.

Jestem przekonany, że pojawienie się paczkomatu pozwoli na podniesienie komfortu życia naszych mieszkańców.

 

Wójt Gminy Ostaszewo
Michał Chrząszcz

paczkomat ostaszewo

Monday the 20th.
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.