Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka - Rybacka Brać Mierzei -Informacja

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka - Rybacka Brać Mierzei informuje, że w wyniku przeprowadzonych w dniach 26.11-03.12.2018 konsultacjach społecznych w sprawie zmian w LSR  Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka – Rybacka Brać Mierzei w dniu 04.12.2018 r. przyjął zaktualizowaną Lokalną Strategię Rozwoju. Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: https://rybackabrac.pl/2017-2/.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Nowym Dworze Gdańskim - Dzień Konsultacji

Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Nowym Dworze Gdańskim zaprasza w dniu 1 grudnia 2018 r. (sobota) w godzinach 9:00-14:00 na Dzień Konsultacji, którego celem jest zapewnienie informacji dla zainteresowanych możliwością założenia Koła Gospodyń Wiejskichoraz ubiegania się o pomoc finansową.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka - Rybacka Brać Mierzei - Informacja

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka - Rybacka Brać Mierzei informuje o konsultacjach społecznych dotyczących propozycji zmian  w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność, objętej Programem Operacyjnym  Rybactwo i Morze 2014-2020. Uwagi można nadsyłać do dnia 03.12.2018 r. drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub na adres biura: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka - Rybacka Brać Mierzei, ul. Plac Wolności 22, 82-1000 Nowy Dwór Gdański.. Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod linkiem: https://rybackabrac.pl/2010-2/

21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego

kartka GOPS

Bezpłatne szkolenia zawodowe

4 kroki do kariery plakat

Czytaj więcej...

I sesja nowo wybranej Rady Gminy Ostaszewo

Zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego w Gdańsku II z dnia 5 listopada 2018 r. informuję mieszkańców Gminy Ostaszewo, że w dniu 19 listopada 2018 r. (poniedziałek) o godz. 9.00 w sali Gminnego Domu Kultury i Sportu w Ostaszewie odbędzie się I sesja nowo wybranej Rady Gminy Ostaszewo.

Czytaj więcej...

XLIII Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Ostaszewo

Informujemy mieszkańców Gminy Ostaszewo, że w dniu 13 listopada 2018 r. (wtorek) o godz. 16.00 w sali narad Urzędu Gminy Ostaszewo odbędzie się XLIII Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Ostaszewo.

czytaj więcej...

Obchody Dnia Niepodległości w Palczewie

CCI20181106

Zasubskrybuj nasz kanał RSS!

feed-image Nasze doniesienia
Monday the 10th. modyfikacje oraz wdrożenie: Emil Firko
Template © FreeTemplateSpot and TopOnlinePoker - All rights reserved.
Na tej stronie zastosowano mechanizm ciasteczek. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na działanie mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.